субота, 31 травня 2014 р.

Декоративна цегла

Цегла — міцний і довговічний матеріал. Розрізняють червону цеглу на основі глиняної сировини і білу - силікатну. Термін служби цегельних будівель на надійних фундаментах практично не обмежений. Червона цегла — найбільш стародавній зі штучних матеріалів.
 Декоративна цегла
Декоративна цегла розроблена  для  виконання  відповідальних робіт — кладки зовнішніх і внутрішніх стін з високими вимогами до поверхні стіни. Ця цегла має строго правильну форму і рівну, глянсову  зовнішню поверхню зовнішніх стінок. Декоративну цеглу ще називають «фасадна», «лицьова». Використання такої цегли, дозволяє отримувати не тільки чудову кладку зовнішніх стін, а й застосовувати її  всередині приміщень без подальшої обробки стін як декоративний елемент.
При використанні декоративної  цегли для внутрішніх стін особлива увага приділяється обробленні швів.

Червона цегла
Червона цегла — результат випалення пресованих глиняних брикетів. Виключно широко і давно використовуються в будівництві при пристрої фундаментів, стін і перегородок, кладці печей, огорож. Мабуть, це самий універсальний матеріал.
Добре обпалена червона цегла при ударі видає дзвінкий, чистий звук. Перепалена  цегла має чорну серцевину або оплавлені краю. Така цегла не придатний для широкого застосування і підходить тільки для кладки фундаментів. Повнотіла червона цегла класичного розміру важить від 3,5 до 3,8 кг. Марка цегли показує — який тиск вона витримує на стискування. Марки бувають 76, 100, 125, 150, 200, 250 і 300. Ці цифри показують як  витримується тиск в кг/см2. Вага одного кубометра цегли близько 1700 кг. В одному кубометрі міститься 480 цеглин.
Біла цегла
Біла цегла виготовляється на силікатній основі, звідки отримав свою назву — «силікатна». Вона   легша  і м’якша,  менш міцна  порівняно з червоною. Поступається червоній  цеглі в універсальності застосування — використовується тільки в кладці стін і перегородок, не допускається її  застосування у фундаментах, цоколях, печах, камінах, трубах і інших відповідальних конструкціях.

Форми і розміри цегли також різняться. Вона є одинарна, півтора-  та подвійна.
Одинарний.

Яку цеглу  використовувати - вирішувати тільки вам, але яку б ви не вибрала для себе, вона стане чудової оздобою вашої оселі чи кафе.

четвер, 29 травня 2014 р.

Декоративні (колоті) блоки

Декоративні (колоті) блоки все більше завойовують популярність у забудовників. Міцність і чудові декоративні якості декоративних  блоків сприяють розширенню сфери його застосування. Цей універсальний будматеріал може бути використаний для зведення несучих і внутрішніх стін, виконання облицювання.  
Стійка опірність до впливу атмосферних факторів забезпечує збудованим або облицьованим за їх допомогою будівлям стабільну довговічність. 
Стійкість барвників забезпечує збереження первинних декоративних характеристик. 
Чудова поєднання бетонних блоків з будь-якими будівельними матеріалами дає можливість створювати колосальну кількість композицій і  дає  чудовий візуальний ефект.

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка
Тротуарна плитка є досить технологічним матеріалом, що дозволяє робити укладання майданчиків і доріжок практично будь-яких конфігурацій і розмірів.

Укладання тротуарної плитки по піщаному основи має велику кількість переваг перед суцільними асфальтобетонним покриттям.
Перш за все, на поверхні, грамотно викладеної тротуарною плиткою, ніколи не утворюються калюжі.
При ремонті поземних комунікацій або інших подібного роду роботах з’являється можливість безперешкодного демонтажу плиткового покриття з подальшою установкою на колишнє місце.

Нагрівання покриття з тротуарної плитки в літній період значно менше, ніж асфальтового.
Тротуарна плитка не виділяє летких продуктів і не розм’якшується.
Крім усього перерахованого вище, тротуарна плитка випускається різних форм і кольорів, що дозволяє змоделювати покриття, що відповідає вашим смакам. В одному з тротуарною плиткою стилі так само випускаються і інші елементи садово-паркового дизайну.
У більшості випадків при виготовленні тротуарної плитки застосовуються дві технології. Це вібролиття із застосуванням пластифікуючих добавок і вібропресування сумішей з низьким вмістом води. Зважаючи на відсутність принципових переваг однієї технології по відношенню до іншої, вони постійно перебувають у режимі конкурентної боротьби. До тротуарній плитці пред’являються досить жорсткі вимоги по міцності, морозостійкості, вологості та стиранням. Тому створення матеріалу, що володіє всіма необхідними параметрами, починається, насамперед, з підбору необхідних для нього складових.


Шлакоблоки



Шлакоблок - це найдоступніший стіновий матеріал. По суті йому в цьому немає альтернативи і конкурентів на ринку будівельних матеріалів. Однак, незважаючи на це, вельми популярний і не поступається за багатьма параметрами будматеріал. По міцності шлакоблок не поступаються жодному з стінових будматеріалів. Навіть цегли! Причому не тільки силікатній, а й керамічній ! Шлакоблок  такий же міцний матеріал як цегла. За  всіма характеристикам шлакоблок  схожий з керамічним. А по теплопровідності знову ж перевершує його. У шлакоблоку менше коефіцієнт теплопровідності. Теплопровідність шлакоблоку залежить від того що використано при його виготовленні в якості наповнювача.
 Виграє шлакоблок також у масі, адже шлакоблок легше цегли. Будинок побудований з такого блоку буде набагато легший, а це значить що можна заощадити кошти на закладці фундаменту. У свою чергу фундамент - найбільш витратна і трудомістка частина в будівництві.

Технологія укладання тротуарної плитки




 Тротуарна плитка
Благоустрій дороги - проблема, яку будівельники вирішують вже не одне тисячоліття. Одним з «вічних » покриттів, які прийшли до нас із глибини століть і зберіг популярність і сьогодні , залишається бруківка - тротуарна плитка. Таке мощення і сьогодні можна зустріти в старих містах,  де воно успішно використовується вже не одне сторіччя. Крім довговічності, тротуарна плитка відрізняється красивою декоративною текстурою, простотою реставрації , багатим асортиментом видів , кольорів і малюнків і безпекою для довкілля, оскільки не порушує природний повітрообмін і дренаж ґрунту .

Технологія укладання тротуарної плитки
Крім різноманіття форм і видів,   тротуарна  плитка радує  вибором кольорів і відтінків. Комбінація різних елементів і забарвлень дозволяє створювати оригінальні орнаменти, і навіть малюнки. Саме ці якості роблять такий прийом, як укладання тротуарної плитки, одним з найпопулярніших в ландшафтному дизайні.
 варіанти укладання тротуарної плитки укладання тротуарної плитки " лускою " різнобарвна тротуарна плитка Укладання великої плитки різних кольорів Підготовка майданчика для укладання плитки Укладання плитки: сода доріжку
Цей тип мощення використовується не тільки на приватних ділянках, але і для міських тротуарів і автомобільних доріг, у тому числі і з великими навантаженнями. Окремої згадки стоїть технологія укладання. Для неї не потрібно спеціальне і важке обладнання, на відміну від асфальту. Це дає можливість мостити навіть важкодоступні ділянки і площі. При цьому всі роботи можна зробити своїми руками.
Тротуарна плитка для дачі - це не просто чистота і комфорт на ділянці, а й один з найбільш універсальних оформлювальних матеріалів, який гармонійно вписується в будь-який стиль. Одні й ті ж елементи можна викласти по різному. У цьому тротуарна плитка схожа з паркетом, навіть основні способи укладання називаються однаково: ялинка, по діагоналі, квадрати. Але є й традиційні малюнки, використовувані тільки для мощення доріжок: трапеція, стільники, бруківка. Варіантів укладання тротуарної плитки величезна кількість і завжди залишається місце для креативу. Кожна доріжка по своєму індивідуальна.
Більше того, з кожним днем з'являються не тільки нові форми і малюнки, а й зовсім нові матеріали, наприклад, що світиться тротуарна плитка, елементи якої покриті спеціальним складом, що випускає світіння в темряві. Вона дає можливість не тільки створити абсолютно фантастичний нічний пейзаж на ділянці, а й стане додатковим безкоштовним освітленням для доріжок.

Як класти тротуарну плитку : мощення тротуарів і вимощення з тротуарної плитки
Технологія мощення доріжок плиткою нескладна  і вимагає мінімум інструментів і матеріалів. Для роботи знадобляться:
 шнур і кілочки для розмітки;
будівельний рівень ;
кельму ;
гумовий молоток ;
болгарка з колом для різання бетону , якщо передбачається різка елементів;
трамбування ;
шланг з розпилювачем;
віник або мітла .
Для «подушки» необхідний звичайний пісок і щебінь.
Перед тим , як укладати тротуарну плитку , необхідно зробити розмітку і зняти дерен на глибину від 15 до 40 см (залежно від грунту, передбачуваних навантажень і висоти підсипки ). Отриману траншею утрамбовують і засипають шаром щебеню . Зверху насипається подушка з піску або цементно -піщаної суміші. Верхній шар також втрамбовується і вирівнюється.
Плитку укладають встик від себе, перевіряючи кожен ряд рівнем і уникаючи збільшення ширини швів. Щоб уникнути розмиву подушки і застою води, необхідно дотримуватися ухил не менше 5 мм на метр.
Шви покладеної плитки просипають піском, змітають надлишки і змочують зі шланга з розпилювачем. У місцях стоку дощових вод або при мощенні вимощення використовують суміш піску та цементу 3 до 1.
Укладання тротуарної плитки своїми руками
Якщо ви вирішили вимостити доріжки тротуарною плиткою, перш за все, визначитеся з функціональним призначенням покриття. Це можуть бути пішохідні доріжки або майданчик для заїзду і стоянки автомобіля. Залежно від умов експлуатації покриття змінюється товщина тротуарної плитки і технологія підготовки підкладки.
Якщо вас чекає укладання тротуарної плитки своїми руками, то,  зробивши  передбачувані доріжки, підготуйте поверхню. Починайте укладання з установки бордюрів. Ширина доріжки повинна бути такою, щоб між бордюрами поміщалося цілу кількість плиток. Це спростить роботу і зменшить кількість відходів. Попередня схема укладання прискорить процес.
Схема укладання тротуарної плитки

Укладання бруківки

Основна відмінність бруківки - це її товщина. Вона товщі звичайної тротуарної плитки , тому покриття зможе витримати значні навантаження . Укладання бруківки виконується на дорожніх покриттях, парковках, площах з великою прохідністю.
Якщо ви хочете замостити бруківкою під'їзну доріжку до гаража, то варто враховувати, що під час дощу або снігопаду покриття іноді стає дуже слизьким. Вибирайте зразки з шорсткою поверхнею. Відповідально поставтеся до підготовки підкладки, дотриманню технології укладання, правильності встановлення бордюрного каменю. Це забезпечить тривалий термін служби покриття.

Малюнки тротуарної плитки

Тротуарна плитка виконує не тільки практичну функцію, але і виступає в ролі декоративного елемента ділянки. Виробники пропонують продукцію різних форм і забарвлень. Стандартні розміри призводять до того, що різні елементи можна комбінувати між собою, створюючи малюнки тротуарною плиткою.
Якщо ви плануєте створити неповторний дизайн своєї ділянки, використовуйте плитку декількох кольорів. Враховуйте, що готовий малюнок може відрізнятися від попереднього ескізу, виконаного на папері. Занадто великий малюнок можна буде оцінити тільки на відстані, а поблизу він буде виглядати, як набір різнокольорових елементів.
Плиткою можна малювати все, що завгодно!

Варіанти укладання тротуарної плитки

Тротуарну плитку форми «цеглинка» можна викласти різними способами. Виробники, в каталогах реалізованої продукції самі пропонують приклади укладання в залежності від її дизайну. Прямокутна плитка - найпопулярніша. Приклади її укладання - укладання ялинкою, цегляна кладка.  Використовуючи плитку двох або трьох кольорів, можна викласти цікавий об'ємний орнамент. Варіанти укладання тротуарної плитки можна подивитися на фото.
При укладанні великої ділянки, використовуйте плитку одночасно з декількох упаковок. Тоді не будуть помітні незначні відмінності її кольору. Якщо використовувати спочатку одну упаковку, а потім наступну, то ці відмінності будуть кидатися в очі.

Мощення тротуарною плиткою

Якщо вам потрібно виконати мощення доріжок тротуарною плиткою, то для початку викладіть кілька перевірочних рядів без розчину. Це допоможе виявити і виправити помилки при проектуванні доріжки. При мощенні  тротуарною плиткою великої ділянки, розділіть її на кілька частин. Шнуром розмічайте рівень укладання, стежте, щоб до кінця роботи плитка лежала так само рівно, як і на початку.
Для ділянок довільної форми спочатку позначте прямокутну центральну частину, заповніть її, а потім продовжуйте укладку на прилеглій до прямокутника поверхні.









ЯК ВИБРАТИ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ

Тротуарна плитка - це ідеальне рішення для вимощення доріжок. Багатий асортимент кольорів, видів, форм дозволяє легко добитись потрібного дизайнерського ефекту, підібрати плитку так, щоб вона стала гармонійною частиною загального архітектурного ансамблю. Крім того, тротуарна плитка довговічна, легка у викладці і очистці. Але щоб плитка служила довго і якісно, потрібно обрати хороший продукт. Наша компанія надасть Вам кілька порад у цьому питанні:
1. Перед усім, Вам потрібно оглянути зовнішній вигляд самої плитки. Поверхня якісної тротуарної плитки - рівна і гладка, не має жодних нерівностей чи пошкоджень. Добросовісно зроблена плитка не повинна містити якихось виступів, шершавостей чи тріщин. Але не забувайте, що гладкість плитки може бути отримана через більшу кількість води у розчині, що означатиме гіршу міцність плитки. Тому обов’язково перевірте плитку і за іншими критеріями. Також зверніть увагу на форму плитки – розмір має бути однаковим, висота рівною для всією продукції партії.
2. Не соромтесь запитати у виробника про бетон - основний компонент для замішування розчину для плитки. Бетон повинен бути високоякісним, краще, якщо він вироблений перевіреною, надійною компанією. Чесний виробник, який використовує хороші матеріали, без проблем дасть відповідь на цікаві для Вас питання. Пам’ятайте – від матеріалу, з якого вироблена плитка, залежить її міцність. Якісна плитка - це перш за все міцна плитка.
3. Найкращий спосіб впевнитись у якості готової плитки – це перевірка «на звук». Звичайно, пересічному покупцю визначити якість не так вже й просто, але обов’язково спробуйте легенько вдарити два вироби один об одного. Якщо при цьому звук буде дзвінким, то продукт якісний. У випадку глухого звуку, продукт має надлишок води у розчині, а отже, й меншу міцність.
4. Наша остання порада стосується вибору кольорової плитки. Кольорова тротуарна плитка має бути однаковою у всій партії – рівномірний однотонний колір для кожного виробу. Не може бути вкраплень іншого кольору. Якщо ж тротуарна плитка має дуже яскравий колір, варто насторожитись – це значить, що у розчині було використано занадто багато барвнику, а це може погано вплинути на міцність плитки. Надіємось, що наші поради допоможуть простим покупцям обрати для себе якісний товар. Хороша тротуарна плитка – міцна, акуратно виготовлена, без жодних дефектів. Саме такою є продукція виробництва компанії «РУСИН-О». Наша тротуарна плитка відповідає усіх вимогам якості, довговічності та міцності.

ВИГОТОВЛЕННЯ БРУКІВКИ– ТЕХНОЛОГІЯ ВІБРОПРЕСУВАННЯ

Бруківка – це різновид бетонного, чи з іншого матеріалу, покриття тротуарних доріжок, вулиць, підходів до будівель, садових ділянок і парків. Бруківка досить проста в укладці доріжок і її обслуговуванні. Така плитка дає можливість рослинам в харчуванні водою і газообміні, ніж звичайне асфальтоване покриття. Тротуарна плитка витримує значні коливання температури повітря, вона не плавиться в сонячну спекотну погоду і не виділяє отруйні гази та шкідливі речовини. Виготовлення якісної бруківки залежить не лише від технології, а і від самого матеріалу тротуарної плитки.

Матеріали виготовлення бруківки

Бруківка може бути виготовлена з різних матеріалів. Найбільш популярний - це бетон, який є простим у виробництві та вироблена бетонна плитка витримує великі навантаження. Але також є і інші технології: з натурального каменю, обпаленої глини – досить оригінальний варіант, і нагадує текстуру покрівельної черепиці. І незважаючи на свою простоту і популярність вийшла зовсім недавно на ринок тротуарна плитка із дерева.

Виготовлення бруківки

Технологія виготовлення бруківки полягає в змішуванні цементу, заповнювача та води. Доволі проста технологія виготовлення тротуарної плитки, хоча існує 3 основні методи виробництва. 3основні методи  виготовлення тротуарної плитки:
  • 1) вібролиття
  • 2) гіперпресування напівсухих сумішей;
  • 3) вібропросування напівсухих сумішей;

Вібролиття

Цей метод Виробництва бруківки полягає в тому, що пластикова форма заповнюється бетоном і ставиться на вібростіл. Далі, протягом деякого часу пластикова форма з бетоном витримується на столі, поки не утрамбується бетон. Заключний етап – пластикову форм знімають зі вібростолу і при температурі 38 градусів витримують форму до 12 годин, після чого з неї дістають готову тротуарну плитку.

Гіперпресування напівсухих сумішей

Різниця цього методу від попереднього полягає в тому, що для ущільнення бетонної суміші застосовують дуже високий тиск без вібрації. Прикладений тиск становить від 150 до 250 кг на 1 квадратний сантиметр поверхні і може відрізнятися в залежності від сировини. Гіперпрес - це гідравлічний прес з односторонньою або двосторонньою дією. Односторонні преси мають один циліндр, який приводить в дію пуансон. Двосторонні преси мають 2 циліндра і ущільнення сировини проводиться між двома пуансонами - верхнім і нижнім.

Вібропресування напівсухих сумішей

Ця технологія виготовлення бруківки об’єднує попередні два методи 2 в 1 – вібролиття та гіперпресування. Тобто, на станину, яка весь час вібрує кладуть прес-форму з бетонною сумішшю. Після чого на неї починає давити вібруючий пуансон (деталь зворотна матриці, що ідеально точно входить в неї) і тисне до максимального ущільнення бетонної суміші. Пізніше матриця і пуансон піднімаються, а на піддоні ми отримуємо готовий виріб. Це високопродуктивний метод і допускає високий ступінь автоматизації виробництва тротуарної плитки.

Вібропресування напівсухих сумішей - технологія виготовлення якісної бруківки

Для виготовлення якісної бруківки частіше застосовується прогресивна технологія, яка називається вібропресування напівсухих сумішей. Процес вібропресування передбачає ущільнення напівсухої бетонної суміші. Для цього бетонна суміш у спеціальній прес-формі піддається впливу вібруючої сили знизу або збоку при одночасному тиску зверху. Бетонна суміш, яка використовується для виготовлення тротуарної плитки має низьке водоцементне співвідношення, яке оптимізує витрату цементу і забезпечує високу міцність та морозостійкість виробів, зберігає кольорову насиченість на весь термін служби (більше 25 років), а низьке водопоглинання, і низька здатність до стирання визначають довговічність готових вібропресованих виробів.
Умовно, технологію вібропрасування напівсухих сумішей можна поділити на 5 етапів виготовлення:
  1. 1. засипка і нижня вібрація
  2. 2. вирівнювання маси
  3. 3. досипання сировини
  4. 4. вібрація і допресовка
  5. 5. розформування вібропресованих виробів

Переваги і характеристики бруківки методом вібропресування:


  • • міцність при стисненні: 300-400 кг/см2;
  • • водопоглинання: 0,5% від обсягу;
  • • стираність: 0,3 г/см2;
  • • морозостійкість: F200-300.
  • • термін служби від 25 років.

Готові бетонні вироби мають чітку геометричну форму, що полегшує роботу при будівництві та укладанні тротуарних доріжок. Вироблена цим методом плитка має шорстку поверхню. Методом вібропресування, при використанні бетонних сумішей різного складу виготовляють широкий асортимент продукції: шлакоблокикерамзитоблокидекоративна цегла і декоративні блоки,тротуарна плитка (бруківка) та різноманітні декоративні аксесуари, і навіть такі готові предмети благоустрою, як квітники чи урни.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ТРОТУРАНОЇ ПЛИТКИ

Для оформлення заміських ділянок, паркових доріжок, паркінгів чи просто тротуарів можна вибрати різні варіанти. Ви можете залити поверхню бетоном, укласти асфальт чи зупинитись на виборі тротуарної плитки. Остання має ряд певних переваг над іншими матеріалами. Отже, чим краща тротуарна плитка?

Естетичність ділянки

Великий асортимент форм і кольорів тротуарної плитки дозволяє зробити будь-яку ділянку справжнім витвором мистецтва і втілити у життя навіть найскладнішу дизайнерську задумку. Австрійська, Цеголка, Римський камінь та Старе місто нашого виробництва дозволить Вам підкреслити індивідуальність своєї ділянки. З часом колір плитки не зміниться, а отже естетичний ефект залишиться таким самим.
Довговічність бруківки
Якісно виготовлена тротуарна плитка прослужить не менше 25 років. Плитка є надзвичайно морозостійкою, тому різкі перепади температур і суворі зими, характерні для нашого регіону, не вплинуть на її міцність. Різні хімічні, фізичні та механічні чинники не становлять серйозної загрози для плитки. Тому саме її варто використовувати для укладки на об’єктах, котрі будуть піддаватись значних механічним навантаженням з нестійким температурним режимом.
Зручність у використанні
На тротуарній плитці, на відміну від покритих асфальтом доріжок, не залишається калюж. Їх немає по причині того, що лишня вода протікає у щілини між плитками, не залишаючись на поверхні, що також запобігає руйнуванню плитки. Крім того, тротуарну плитки легко чистити і підтримувати в хорошому стані. У випадку необхідності проведення ремонту газових чи водяних труб, або встановлення комунікацій, що розміщуються в землі під плиткою, не виникає жодних проблем. Тротуарну плитку можна акуратно зняти, не пошкоджуючи її, а після завершення потрібних ремонтних робіт викласти на попереднє місце. Це надає суттєву перевагу над використанням інших матеріалів.
Простота укладки тротуарної плитки
Для того, щоб вимостити доріжку тротуарною плиткою, немає необхідності використовувати велику будівельну техніку. Плитка укладається за допомогою спеціальної невеликої машини, або ж просто вручну. Затрати часу для вимощення ділянки тротуарною плиткою – невеликі, особливо, якщо говорити про малі розміри ділянок. Це все знижує собівартість використання тротуарної плитки, що робить її більш економічно вигідною.
Екологічність
В сучасних умовах екологічність продукту – річ важлива. У цьому асфальт також програє тротуарній плитці. Кожен з нас бачив, як при високій температурі «плавиться» асфальт. При цьому в повітря виділяються шкідливі канцерогенні речовини, що мають поганий вплив на стан здоров’я людини. Тротуарна плитка такого впливу немає. Звісно, назвати плитку екологічно чистим продуктом не можна, але її використання є менш загрозливим і шкідливим, ніж використання асфальту.
Ці аспекти дають зрозуміти, наскільки краще зупинитись на виборі тротуарної плитки – краще для Вас, Вашої ділянки, Вашого гаманця і Вашого здоров’я. Зробіть правильний вибір – виберіть тротуарну плитку нашого виробництва!

БУДІВЕЛЬНИЙ БЛОК ПЕРЕГОРОДОЧНИЙ

БУДІВЕЛЬНИЙ БЛОК ПЕРЕГОРОДОЧНИЙ
  • Розмір виробу (в мм):
  • 390 190 120
  • К-сть на піддоні:
  • 104шт.
  • Вага піддона:
  • 15 кг
Доступні кольори:








БУДІВЕЛЬНИЙ БЛОК


БУДІВЕЛЬНИЙ БЛОК
  • Розмір виробу (в мм):
  • 390 190 190
  • К-сть на піддоні:
  • 75шт.
  • Вага піддона:
  • 20 кг
Доступні кольори:

У нас ви можете придбати: